Безкоштовна доставка молдавських та італійських вин від 10 л вин, та Villa Tinta від 690 грн
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відгуки про магазин

5.0
44 відгуки
Сортування:
Піно нуар рожеве - казка! Легке, ніжне й дуже смачне
Відповісти
Все сподобалось!
Відповісти
Заказывал вино Одесский Черный сухое красное Villa Tinta 10 л. и
вино Hincesti Каберне-Совиньон Саперави красное полусухое 10 л .После опробывания остались все очень довольными обоими винами, молдавское для женщин вообще на высоте, полусухое,все в меру и сахар и кислинка!
Відповісти
Олег, дякуємо Вам за відгук! Нам дуже приємно, що Ви оцінили якість вина. Працюємо для Вас і завжди раді Вашим новим замовленням!
Відповісти
Хороші вина
Варти похвали
Вигідно та смачно.
Удачі!
Відповісти
Хочу выразить свою благодарность всему коллективу Bestlavka.
Отлично организована работа с клиентами.Молодцы!
Делать заказы на этом сайте - одно удовольствие.
Всё чётко и оперативно.
Что касается вина Одесский Черный,то качество выше всех похвал
Відповісти
Дуже рекомендую! Вино гарне спробувала уже багато позицій всі гарні , обслуговування на всі 💯 дуже швидко реагують на закази . Молодці гарна команда!
Відповісти
Анжела, дякуємо Вам за такий теплий відгук! Нам дуже приємно, що Ви оцінили якість вина та наш сервіс. Працюємо для Вас і завжди раді Вашим новим замовленням!
Відповісти
Замовляв Пивний подарунковий набір Kalea Bad Santa прийшло оперативно, все відповідає заявленому!
Відповісти
Федорович Андрій Михайлович , дякуємо за відгук! Раді, що набір повністю Вам підійшов і доставка не підвела. До речі, у нас є ще багато цікавих подарункових наборів — будемо раді бачити Вас знову!
Відповісти
Вино якісне. Доставлено оперативно. Рекомендую
Відповісти
Доброго ранку, хочу подякувати за якісне вино. За допомогу в виборі вина Оксану.Спеціаліст свого діла.
Відповісти
Доброго ранку.Замовляли у Вас вперше.Дякуємо за вино,дякуємо за консультацію.Глінтвейн вийшов смачний!Гарного дня Вам та гарних клієнтів.(доречі,Ви в п'ятницю відправили,а в суботу о дев'ятій вже було на місці.)😘
Відповісти
Дуже задоволена, замовляю вже не вперше. Вино дуже смачне і доставка швидка
Відповісти
Замовляв декілька вин, особливо Одеський Чорний залишив найкраще враження. У ньому прекрасне все - і аромат, і смак, і післясмак. Дуже достойний продукт.
Також приємне враження залишає дбайливе ставлення персоналу магазину до клієнтів. Оксана - супер менеджер! Замовлятиму тут вина ще.
Відповісти
Замовляв Одеський чорний, сухе, червоне. Очікування повністю виправдались. Вино якісне, дуже насичене, танінне з помірною терпкуватістю. Ознаки зовнішньо-зайвого втручання відсутні( вода, барвники, консерванти, тощо). Букет стриманий, післясмак - легкі ожинові і смородинові тона. Не спиртуозне, тобто відсутній дратівливий запах спирту при вживанні і під час аерації. Не кисле, дуже питке ( тобто легко пється). При середній нормі 300 гр, можна спожити і 500-600 гр без наслідків - такі як головна біль, чи похмілля. Посилка приходить в боксі економ класу їз звичайнрго картону - це дає нам можливість отримати приємну ціну і безкоштовну доставку. . Скло, або тетра-пак преміум класу вже позбавлять нас цієї нагоди, так що не звертайте на це уваги. Головне - те що всередині і воно того варте.Одеський Чорний без перебільшення гідний конкурент грузинському Сапераві та іншим автохтонним світовим сортам винограда. Якщо в когось є можливість витримати це вино хоча б півроку у дубовій діжці - то буде взагалі шедевр
Відповісти
Хорошее вино,мне очень понравилось, отличное отношение к покупателю.Ставлю пять звёзд.
Відповісти
Спробувала іспанське червоне сухе Темпранільйо. Була приємно здивована. Дуже смачнюще. Купувала для глінтвейну, але з задоволенням випила так). Замовила ще.
Відповісти
Отримав Одеський Чорний. Саме то. Вино якісне та відповідає всім ознакам Одеського Чорного.
Замовляв у декількох місцях, але отримував не те що треба. Дуже рекомендую !!
Відповісти
Дуже задоволений продукцією і обслуговуванням. Всім раджу!!!
Відповісти
Показати ще 20 відгуків
Вгору