Наразі наша компанія посідає перше місце в Україні за обсягами продажів вина у bag in box. Ми знаходимо виробників і виводимо продажі їхніх продуктів на новий рівень.

Для виробника почалася епоха змін. Змінилося все: від зовнішнього вигляду до купажів вин. Нам було цікаво займатися оптовою торгівлею, тому ми сфокусувалися на упакуванні bag in box. До знайомства з нами завод-виробник майже не приділяв уваги цьому формату. Із продукту та упакування ми почали. Економічна модель, котру ми створили, надала всі можливості для прискореного зростання. 10 – літровий bag in box містить 13 звичайних пляшок вина: цього вистачить на велику компанію, що дуже зручно на святі, пікніку або вечірці.

Винзавод “АГРО-ЮГ” бере початок від сільськогосподарської колонії, заснованної в 1927 році французьким фондом “ICA” на території Бесарабії, – регіону з тисячолітньою історією виноробства. У 1926 році група французьких агрономів об’їхала майже усю Бесарабію у пошуках кращих районів для виноградарства. Вони вибрали місце недалеко від міста Каушан, яке назвали “ідеальною ділянкою”, яка розташована на «винній паралелі» – між 46 і 47 градусами – на тій же широті, що і знамениті французькі регіони: Бордо і Бургундія. Клімат Української Бесарабії поєднує тривале, сонячне літо і коротку, відносно м’яку зиму з частими снігопадами. Це дозволяє нам вирощувати рясні урожаї винограду високої якості